Sukcesy w konkursach

Sukces Jakuba
26 czerwca 2024

Sukces Jakuba

Jakub Plewa z klasy 5 laureatem Powiatowego Konkursu Plastycznego "Palić, nie palić - oto jest pytanie".
Kacper mistrzem pożarnictwa!
10 kwietnia 2024

Kacper mistrzem pożarnictwa!

Troje uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do kolejnego etapu konkursu pożarniczego. Było to nie lada wyzwanie, ponieważ pytania były na bardzo wysokim poziomie. Dla naszych uczniów okazały się one pestką i mieliśmy zaszczyt reprezentować szkołę w kolejnym etapie. Udało się to uczniom klasy 6 tj.: - Marta Begale, Kacper Bawolski i Hubert Langner. W etapie gminnym, uzyskując największą liczbę punktów, pierwsze miejsce zdobył Kacper Bawolski. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Sukces Marcela
8 lutego 2024

Sukces Marcela

8 lutego 2024 roku uczeń klasy II - Marcel Chudziński wziął udział w konkursie recytatorskim.
Geografia z Matematyką za pan brat
26 kwietnia 2023

Geografia z Matematyką za pan brat

4 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu odbyła się III edycja powiatowego konkursu pod patronatem Burmistrza Gostynia „Geografia z matematyką za pan brat”. W konkursie wzięli udział przedstawiciele 10 szkół, a wśród nich uczennice Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach - Emilia Neuhoff- Ley i Blanka Olejnik.
Zna język niemiecki jak mało kto...
28 marca 2023

Zna język niemiecki jak mało kto...

Dnia 15.03.2023r. odbył się VII Powiatowy Konkurs Języków Obcych w Gostyniu. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich wraz z Zespołem Szkół Zawodowych w Gostyniu z siedzibą przy ulicy Tuwima 44. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Robert Marcinkowski, Starosta Gostyński.
Piłkarze na medal!
20 listopada 2022

Piłkarze na medal!

Dnia 5 listopada 2022r. Odbył się turniej piłki nożnej o puchar starosty gostyńskiego. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Antoni Poślednik, Krystian Chlebowski, Brajan Siama, Maksymilian Sierota wraz z kolegami ze szkoły w Pępowie zdobyli w rozgrywkach I miejsce. Warto dodać, że rywalizowali z uczniami z gostyńskich szkół oraz Borku Wielkopolskiego. Zawody toczyły się we wspaniałej, sportowej atmosferze. Marcin Kaczmarek
Sukces Wojtka
12 maja 2022

Sukces Wojtka

Wojtek Szymański z klasy V zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie pt. "Palić, nie palić - oto jest pytanie?".
Wyróżnienie dla Pauliny
14 marca 2020

Wyróżnienie dla Pauliny

Paulina Tietz, uczennica klasy 8, zdobyła wyróżnienie w XV edycji powiatowego konkursu "Dialog z rzeczywistością" organizowanego przez ZSO w Gostyniu za swoją pracę plastyczną pod tytułem "Moja mała ojczyzna".
Sukces Nikoli
21 listopada 2019

Sukces Nikoli

21 listopada br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Wakacyjne spotkania z przyrodą”. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno przyrody najbliższego otoczenia oraz bacznym jego obserwowaniu. Uczniowie, którzy wzięli udział, zostali zaproszeni do Pałacu w Karolewie, gdzie znajduje się siedziba Wielkopolskiego Towarzystwa Przyrodniczego”Borek”. Naszą szkołę reprezentowała Nikola Twardowska - uczennica klasy 7, która za wykonanie pięknego przyrodniczego albumu zajęła IV miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Sukcesy Oskara
08 października 2019

Sukcesy Oskara

Sukcesy Oskara w konkursach: literackim i sportowym.