Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej
Dnia 30 kwietnia 2026r. w naszej szkole zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej. Do sportowej rywalizacji przystąpiło łącznie 8 zespołów: 4 dziewcząt oraz 4 chłopców. W każdej drużynie znajdowali się uczniowie i uczennice z klas IV – VIII.
Zespoły powstały dużo wcześniej drogą losowania. Rozgrywki toczyły się na naszym szkolnym boisku „Orlik”. Każdy mecz trwał 12 minut. Mimo wietrznej pogody rywalizacja była bardzo zacięta i toczyła się zgodnie z zasadami fair-play.
Klasyfikacja końcowa:
DZIEWCZYNY:
I MIEJSCE - „OKONKI”
II MIEJSCE - „OGÓRKI KISZONE”
III MIEJSCE - „PIJAWKI”
IV MIEJSCE - „POMIDORKI KOKTAJLOWE”
CHŁOPCY:
I MIEJSCE - „LOS DREWNIANOS RĘKOS”
II MIEJSCE - „3 I PÓŁ ZAWODNIKA”
III MIEJSCE - „JEDNOROŻCE”
IV MIEJSCE - „GALATASARAY SK”
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor Weronika Jankowska oraz każdy uczestnik słodki upominek, ufundowany przez Radę Rodziców .
Do zobaczenia za rok:)
Marcin Kaczmarek







